O firmie

Biuro „Manhattan” działalność swoją prowadzi już od 1997 roku.

Obecnie świadczymy kompleksową obsługę finansowo Đ księgową dla ponad 30 podmiotów gospodarczych. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów prowadzących różne profile działalności, min. produkcyjne, usługowe, handlowe. Do grona naszych klientów należą zarówno małe firmy jak i duże spółki działające w różnych gałęziach przemysłu i usług.

Życzliwość w stosunku do klientów i pełne utożsamianie się z ich interesami, wysoka jakość obsługi, a przede wszystkim - wspomniana już dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów - są dewizą naszej działalności.

Każdy z naszych klientów jest dla nas najważniejszy. Jesteśmy ich doradcami i opiekunami.

W dobie ciągłych zmian przepisów prawnych jesteśmy pomocni służąc fachową wiedzą. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Dostarczamy im cennych praktycznych informacji dotyczących prowadzenie ich firm.

Biuro korzysta z najlepszej dostępnej technologii, co pozwala na szybką i dokładną wymianę informacji, gwarantując jakość obsługi klienta na poziomie satysfakcjonującym naszych klientów. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych - świadectwo kwalifikacji Nr 3589/97.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi.